CZ&SK těžaři sobě :)

Ahoj,
nechcete zkusit nový český pool s pouhým 0,3% poplatkem? http://www.zcash4u.cz/
určitě mrkněte.

ja jsem na 505 sel spat se snem, ze to bude rano 560 :smiley: ale tvuj odhad se vyplnil :slight_smile:

jestli to jeste vyleze na 500 tak neco strelim, sice nemusim, ale to uz je pro me hodne slusnej zisk.

na druhou stranu prijdu o ten super pakovej efekt :smiley: kdyz mas hodne Zekáčků :smiley:

1 Like

Hele ani nejak ne . budeme tam vsichni tezit tejden nez prijde blok

takze je to takovy na nic :confused:

Ano, ale blok = 10 ZEC a svůj podíl dostane každý z těžařů. Kdybychom blok vytěžili za týden byl by to úspěch. Principielně je to stejné jako těžit jinde a dostávat 0,001 ZEC každý den , jen nedáváš 2% výpalné jako na slushpoolu.

ja to tak placnul ten tyden, chapu jak to myslis. A kdyz tam pujdu tak ten hashrate docela navysim, ale budem cekat dlouho a mezi tim se muze stat cokoliv. Kazdy nakonec zustane u 0.01 vyplatach a jistote … tj taky duvod proc ma flypool podil jaky ma.

btw ty statistiky nejak nefunguji.

jinak je to udelany docela hezky

je malo 850W platinum zdroj na 1080ti asus strix + 1070msi gaminx x + 1070ti msi gaming x + system???

pokud ten zdroj je nejakej kvalitni tak to ustoji si myslim, radeji ale je vytezuju min

takze na na 6x 1070ti mi 2x850W nestaci? odporucte mi volake pls… dik

jestli ches opravdu 2x850, pak ze sve zkusenosti mohu doporucit EVGA 850 G3, uz mne na nich cca 5 mesicu 24h v kuse bezi dva rigy - jeden 5x1060 a jeden 3x1060 a 1x 1080

1070s test bench :slight_smile:

1 Like

coo
kolik ti to seje ? :o

cca 2700-2800 sols x 3 :slight_smile:

jak x 3 ? jak to myslis ?

stavím 3 rigy :slight_smile: každej dává kolem 2700 sols, tak jsem to myslel… tedy celkově kolem 8000-8500 sols

shit :smiley: tak to joooo uz chapu. tak doufam, ze kurz vydrz at to stihnes co nejvic zhodnotit. Ja jeste dneska vybiram a pak neco asi zase schovam na lepsi casy :slight_smile:

1 Like

jak se to včera přehouplo přes 500, tak jsem taky ještě něco prodal… uvidíme, jak to půjde :slight_smile:

mam prave tavkovy nutkani to vybrat vse (zisk je to hodne slusnej) a jet zase uplne od nuly… nicmene ta paka kdyz mas vic minci a jede to nahoru je uzasna :smiley: :smiley: kolik mas teda hashrate ted celkem ?

celkem 8250 (18x GTX1070) +2600 (8x1060+1x1080) +1000 (2x1060+1x1070). Tak celkem kolem 12000h/s :slight_smile:

to uz docela jede slušně.

Já jsem taky přemýšlel, že to celé prodám a vlastě zaplatím celou tu první investici, ale nakonec jedu stále půl na půl …

tak to si me dohnal :slight_smile: mame vykon uple stejny :slight_smile: taky jsem uz premyslel ze to muzu cely bouchnout, ale na druhou stranu kdyz se mi to cely casem zaplati tak uz mi to bude fuk - pak pojedu jen na nejakej i malej zisk a bude mi ti stacit - furt lepsi nez to mit v penezich v bance :smiley:

1 Like

1 Like