CZ&SK těžaři sobě :)

Tak Vegy konecne dorazily, az to rozjedu dam vedet … :slight_smile:
ted si tu hraju s trikrat 6 x 1070 sestavou :slight_smile:

@Drtic na smenu Zcash na bitcoin ci jine meny je nejlepsi online smenarna bez registrace Exchange Crypto online — Cryptocurrency Exchange platform pouzivam je jiz dlouho nejlepsi kurzy a smena do par minut.

A co si nakonec vzal za karty 1070 ? kolik to smazi ?

ty MSI GAMING X - cervene, hodne tiche a dobry chladic. No nastavil jsem to na jistotu, takze cca 440-450 pri 115W pod linuxem.

eth bez problému 31-32Mhs

jo to je dobry s tim vykonem. Jako pod linuxem svym ? nebo zkousis ethos?

hod nejaky foto

tak samozrejme ze vystopovatelny je za urcitych podmienok ale sylno pochybujem ze by take nieco financak riesil a za druhe ked to pozenies cez banku tak uz sa nejedna o bitcoinovu penazenku ale o tvoj bezny ucet
druha vec je ze toto je vyjadrenie zo slovenskej strany a nemusi suhlasit s tym ako to mate riesene v cz …to vies my na slovensku sme vzdy pozadu

jde ale o to, ze ti na ucet prisly ty penize a to neni uplne soukroma platba. Ano, pokud nebudes mit nikdy zadny problem s financakem atd je to kazdymu fuk. Nicmene dokazat se to myslim da. A mozna se tu kazdy bavime o jinych castkach. nekdo musi but opatrnejsi a nekdo ne. Spis mu jendoznacne nechci tvrdit, ze se to danit nemusi a ze to je uplne skryte - to je vse.

jak muzete byt pozadu na Slovensku ? - mate Euro :smiley:

tak ten bol za stovku urcite :joy::joy:

sak hovorim ze sme pozadu vy ste ho ani nezaviedly z prezrievasoti …a my ho ondelho budeme rusit ked ta maskarada krachne :smiley: :smiley: :smiley:

rozjel jsem si to na unbutu, je to stabilni a hlavne neotravuji zadne aktualizace a restarty … vsechno se da pekne nastavit :slight_smile:
foto pozdeji, zatim to mam jen navesene v regale pro otestovani …

ted si hraju s tou vegou a po nekolika utrapach to jede opravdu cca 1950-2000 na xmr :slight_smile:
jeste tam zkusim dat dalsi dve, jak to bude stabilni

1 Like

ale spatne se taky nemate si myslim :slight_smile:

a kolik to teda zere na tech 2000 ? to je mazec

pri 1950-2000 bere 210-220W, ale jeste lepsi je nastaveni 1700-1720 a to jede jen na 160W, to je skoro 11H/w
dneska pridam dalsi a uvidime, jestli to bude stabilni. Zatim ji nemam pripojenou ani pres riser.

night picture :slight_smile:

nocni tezeni :smiley: :smiley: kolik jich mas ? zatim 2?

Jinak mam pro vas bezvadnej tip jak vybrat pri co nejvetsim kurzu :smiley: je to tutovka ja vam vzdycky reknu kdyz vyberu a druhej den to 100% vyleze min o 50$ nahoru :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like

ja som to vcera tiez tak vymajstroval, :joy::joy::joy:
rano som si 1. krat pekne pohrešil a teraz po obede som si hlavu obuchal o stenu​:joy::joy::joy:

hruza no, clovek prijde o par virtualnich tisic ani nevi jak :slight_smile: ale ja musel zaplatit darky na alze :smiley:

1 Like

mam 3ks, ale tu třetí zatím nemám kam zapojit … odmítá pracovat v riseru :slight_smile:

hele, tak jsem diky Krakenu vydelal nejakou kacku navic :slight_smile: vcera jsem to vzdal, nedalo se temer ani prihlasit a dneska je zec zase uplne nekde jinde :slight_smile: