CZ&SK těžaři sobě :)

Prodavaji, ale da se to resit :slight_smile: urcite dam vedet, mozna uz koncem tydne budou :slight_smile: jsem zvedavej, jak to bude stabilni. Prece jenom nastavit je na 1900-1950Hs/s pri cca 140-150 nebude sranda, ale pry se to jde.

jako to monero tezim jen na procakach a jede to pekne. Ted to dokoce stouplo na 130$ z 90$ ale zase se to dokurvi asi diif kazdej to zacne tezit

1 Like

tak ja ti to pociTA ?? S tim kurzem asi dobry ne ? :slight_smile:

Ahoj, jsem úplný začátečník, byl by tady někdo ochotný mě vysvět, jaké jsou způsoby a jak docílit směnu kryptoměny na realný peníze? Kdybych třeba těžil ZCash … ? Prostě co to obnáší, jaká jsou rizika, poplatky a jak je to kupříkladu s daněmi? :slight_smile: Zatím děkuji … jo a pěkný den :slight_smile:

nekde jsme to tu trosku resili, svoji menu preprodas na burze - pokud primo umoznuje vyber penez muzes si nechat poslat na ucet zahranicni platbou. Nebo proste pres BTC vybrat z bankomatu.

Ano to jsem četl ale máš název burzy? nebo kolik stojí výběr z bankomatu a kdo ti dá kartu … nebo odkaz kde to přečtu? :slight_smile: dík

to tam nekdo psal na jake burze a kolik to stoji - to ja nevim. u bankomatu me to sezere tak 5% myslim, ja ty poplatky moc neresim. kartu neporebujes :slight_smile: bankomat ti vygeneruje platbu, ty posles BTC a pak ti ti vyplyvne penize. Samozrejme je to BTC bankomat ne cesky sporitelny :smiley:

muzes taky vesele utracet na Alze - tam je cena ferova aktualni

Dobře a jak si sehnal tu kartu a kde takový bankomaty rostou ? :slight_smile:

bavime se tu o kryptomenach - zapomen na kartu. Asi jsou jen Praze zatim ? nevim

vyggogli si bitcoinmata kolik jich kde je

v Bratislave a v Poprade je tiez.

neviem ako je to u vas v cz ale ja na slovensku pouzivam kraken burzu vyber v eurach sepa prikazom stoji 0.09 centu bez ohladu na sumu ale ak by si nahodou nemohol primat na cz ucet eura lebo napr vysoke poplatky tak by som to asi prehnal cez paypall a potom na ucet :smiley: ako cez bitcoin a cez bitcoin bankomat

Ahoj, dík za rady, už jsem to prohnal googlem a našel bankomaty, možnost platit na alze atd … teď ještě řeším - kde a jak měnit zcash na btc … :slight_smile: … ale dík

tak to je asi neajmenej na ktorej kolvek burze ho zmenis na btc ci uz poloniex , bittrex ,bitfinex alebo kraken

Jasný, ale to asi potřebuješ nějakou registraci nebo tak něco co tě spojí s reálem ne? … nebo jde to nějak anonymně?

jdi na poloniex a koukni co chtej pro registraci :slight_smile: pochopis…

1 Like

co se tyka dani, tak pokud to prozenes pres paypal nebo prikazem jak rika koso16 tak samozrejme bys to danit mel :smiley: protoze uz to je dost vokaty :smiley: jestli mi jako rozumite :stuck_out_tongue:

1 Like

takto pokial chces menit len crypto za crypto tak na vecsine ti postaci email na tier 1 registraciu
Pokial chces menit crypto na fiat bud 1 das nejake osobne udaje ofoteny obciasnky/pass atd alebo budes ryskovat annonymnu zmenaren co je nielen rysk ale este aj tratis na kurzre a hodne…alebo to budes riesit cey BTC bankomat :smiley: ako tuna kolega hore

1 Like

hosi len tak nahodou som narazil na tento cerstvy clanok ak sa to niekomu nechce citat tak tu je kusok so zaveru
“Príjmy v kryptomenách však z dôvodu ich legislatívneho nezatriedenia či dokonca neuznávania však zatiaľ prikazuje radšej vôbec nevykazovať. Teda tak trochu nepriamo zvádza k ich nezdaňovaniu. Čo mnohí podnikatelia, „mineri“ alebo súkromní investori dnes už robia – vlastník bitcoionovej peňaženky je v podstate nevystopovateľný a neidentifikovateľný”
https://www.investujeme.sk/clanky/prijmy-a-trzby-v-bitcoinoch-ako-ich-vykazat-a-zdanit/

vlastník bitcoionovej peňaženky je v podstate nevystopovateľný a neidentifikovateľný"

toto neni uplne pravda a hlavne v tom pripade, kdy to prozenes pres banku

IMHO