CZ&SK těžaři sobě :)

nestezuj si porad :smiley: tak se na to vyser a hraj treba automaty

Nemáte někdo na prodej kupon od bitmainu? Jakýkoliv. Dík.

bohuzel. copak vymyslis ? :slight_smile:

jsou jeste prodejne RIGy s VGA, nebo to je uz neprodejne zbozi?

predajne to je za tu spravnu cenu

je nejaka predstava o cenach?

ak chces predat tak by si si mal pohniut napr 1060 3GB za cca 140Eur -160Eur za kus zalezi od vyrobcu ked naskladnia nove RTX grafiky pojde to este menej

chtel by nekdo cely RIG za 1000 EUR? Vc. zaruky… 1060 3GB 6x, 4GB DDR4 2400MHz, MB MSI Gaming, Zdroj 750W Gold, konstrukce hliník, CPU Celeron, komplet kabeláž

24000,- at nezeru, supr price :smiley:

Jede tady ještě někdo na něčem? Na čem se dá teď trochu rozumně fungovat? :slight_smile:

Zdravím chlapi,
vím, že možná jdu s tímto dotazem trochu pozdě, ale přece jen :smiley:

Proletěl jsem diskuzi a většinou se tu diskutuje o ZCash a těžbě BTC, najde se někdo, kdo stále ještě (profitabilně) těží jiné altcoiny?
Já přemyšlel nad Dash, ale většinou se taky dočítám, že už se nevyplatí ani s výkonným PC…

Máte někdo případně doporučení na nějaké jiné kryptoměny, které se ještě vyplatí těžit?

Zdravím, přečetl jsem si o těžbě něco takového , ale po projetí této diskuze si ještě nejsem vzhledem k současné situaci jistý, jestli těžit chci…našel by se někdo, kdo by mi přiblížil detaily?

tvl tady to vymrelo…ja so tiez zdrhol ale k BTG s grafikami uz nic na ZECu neporiesis jedine asic…sam si zvaz ci sa ti oplati vyhadzovat take prachy za nieco co puzijes iba na maining bez akejkolvek zaruky od vyrobcu ale pre mna je zec mrtvy uz len z cisteho principu ako nechali asici tazit …raz za cas si precitam prize spec ako sa chlapci cuduju ze price nejde hore ako kedysi a to je tak max vsetko…

žije tady ještě někdo? přemýšlím na čem teď znovu začít a kde, ale zdá se že na GPU už je to všechno pasé.

ja sem obcas zavitam kuknut ako sa tu zeru …ako som pisal pred pol rokom ja som siel na BTG momentalne tazis viac menej za cenu elektriny co nieje nic super alepokial si moyes pockat na trch na spravnu cenu je to ok