CZ&SK těžaři sobě :)

narychlo např.: RIG - Palit 1060 3GB x 6, MB MSI Gaming, RAM 4GB DDR4 2666, HD 120GB SSD, konstrukce, CPU Celeron G3900, Zdroj 850W Gold, záruka ještě necelé 2 roky, 31700,-

zajimave, ja se musim hlidat abych nestavel dalsi :smiley: to mi spis dochazi prostor

zde mas postaveny RIG, z novych z obchodu je to o dost drazsi… tak mohu poslouzit

realne, pokud se plati elektrika a jeste dane, tezba pres VGA se nevyplati… nebo mizive, nektere meny je lepsi nakoupit a drzet, treba Zcash je nizko, nez investovat do HW a elektriny, radsi nakoupit a drzet… take je mozne, ze cena jiz nahoru o moc nepujde… nikdo nevi…

platim vsechno, elektrinu mam levnou, spotreby jsem musel poladit, ne jako minulej rok kdy jsem to nechal zrat 200W a bylo mi to jedno. HW je zaplaceny, takze vse jde do ++.

co se tyce HW vzdy si kupuju novej a se zarukou, tam uhadam vse primo, zadne pouzite neberu.

pro zacinajiciho je ale nesmysl porizovat GPU rig… kdyz si vemu kolik to natezi + naklady, je mnohem lepsi investovat do meny, nez tezit, jsem na zcash foru, takze mluvim o zcashi, jehoz cena je momentalne 135 EUR cca… koupit menu, nekupovat HW - zpocitat si napr. naklady na nakup HW + rocni spotrebu energie, a clovek zjisti, ze kdyby za celkovou castku nakoupil menu, udela lepe, riziko poklesu je stejne, pocet natezenych zcashu se bude take snizovat, monentalne mi to tezi 0,2 zecu denne, coz kdyz beru v potaz elektrinu (12000 cca. mesicne) a naklady na HW (jasne, driv to bylo lepsi) tak se to moc nevyplati. Ano, vga se daji jeste slusne prodat (ted), ale ten zbytek uz je horsi, a kdo vi, jaka bude situace pri prodej za pul roku ci rok…

dalsi vec, kterou sem nezminil, je asic… vedle toho je tezba s gpu nesmysl, ano - zaruka a reklamace muze byt slozitejsi ale jsou uz zname poznatky z realu zde na foru, a vykon vs postreba nema konkurenci, gpu se nechyta… a ze bude zcash asic rezistant, to vubec nevypada, dalsi vec - v podstate nas prodali… takze me trochu pripadas jak z jineho sveta, pod tihou argumentu :smiley: ale nc ve zlym…

mam zisk bez tihy nakladu na porizeni. co vic rict ?

zcash teda netezim nutno rict od ledna asi

Ahoj, pokud se chcete připojit na “domácí” pool, tak teď je dobrá příležitost, máme 0 % poplatek. :slightly_smiling_face:

myslim ze nejlepsi je tezit pres flypool, vymacknete nejvic

slush nikdy viac bo som tam par dni ked so macinal tazit a je to bieda…

zajimalo by me, kdyz flypool mi dava denne 0,2 ZEC, kolik by to bylo u slushpoolu

Flypool má samozřejmě tu výhodu, že je velký. Jelikož jsme zatím menší pool, tak denní odměny trochu fluktuují. Ale v průměru by to mělo být stejně nebo o něco málo víc než na Flypoolu, když teď nemáme žádný poplatek. Hlavně ale myslíme, že co do uživatelské přívětivosti a funkcí jsme na tom lépe.

kazdopadne sem ted s hruzou zjistil, ze po prijeni Trezoru, ktery je taky od vas (SlushPool), mi to pise:

×
Načítání účtů selhalo.
Detaily o chybě: Error: Kryptoměna Zcash není podporována tímto modelem TREZORu. Prosím, aktualizujte firmware.

a stav 0 ZEC, pri poslednim pripojeni bylo vse ok…

Trezor není od nás, ale od SatoshiLabs. A jak to píše, tak je zřejmě třeba aktualizovat firmware…

:rocket::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

zas bych se tak neradoval

1 Like

ne? ja bych rekl zejo :D. 50% je pro me dobrej urok za ulozeny penize

to je zase forum, clovek rekl pravdu o tom, jak team zcashe nas podvedl, chovaji se jako bastardi a uz
se ozve cenzura… co jinyho nakonec cekat, ze

1 Like