CZ&SK těžaři sobě :)

bych blil jako :nauseated_face::nauseated_face:

Ja taky a hlavne to vypada, ze s tim nic neudelaji …

nj, jim se penizky sejou porad ze? ale vime co to s tou siti udela

koukam staci si trosku zanadavat a mame tu hype :smiley:

1 Like

njn. gemini zahrne k eth a btc i zcash … prostor pro institucionalni investory … otazka, jestli to stejne rychle nepujde dolu

budu zrejme z kapacitnich duvodu prodavat nejake RIGy, mel by nekdo predbezne zajem nez to nekam budu davat ? zatim se ptam tak obecne, jestli je vubec nalada a penize neco kupovat :smiley:

clovek vypadne na dovolenou a prijde o vsechny prachy v SUMOkoinu :sleepy:

vokurky

coze? ako? preco? kolko?

Zas máš hned dvě mince … za jednu to se vyplatí … ne jako totalně to posr…, já jsem nakonec prodal v neděli za $1.2 a za v3echno nakoupil IPBc/TUBE a dneska koukám a TUBE je na Bittrexu, takže to dopadlo, jako bych prodával asi za 3 dolary …

PS: ted jsem prave za to koupil dovolenou

Jinac na vsem co mame jedeme od kvetna TUBE, takze mě to SUMO hodně naštvalo, ale zase jsem si to docela ted vykompenzoval … njn, priste uz zadnej coin s anonymnim tymem.

Tak jsem to trosku poladil… na domaci tezeni vybornee

2 Likes

Děje se tady ještě něco? Nemáte někdo tři risery na prodej? Hlavně funkční, já teď koupil nějaký srance a tři karty mi stojí. Shopy u nás chtějí moc a čína potrvá dlouho.

moc se tu nedeje, kazdej is nahrabal a ted zijem na bahamach :smiley:

co alza ? ta je ale draha co

ja uz sem skoro rozhodnutej vsechny rigy prodat

ake karty a aka cena ?

se v tom placam, mam nemam prodat, situace neni moc dobra
1060 3GB, 1060 6GB a 1080Ti, nevim jestli prodat jednotlive vga, nebo
komplet rigy, predpokladal sem, ze o ty jiz neni zajem

Měl bych asi zájem o nějaké 1060 6gb kdyby jsi prodával. :slight_smile:

to sme dvaja len dostat z neho cenu mi pripada horsie jak dohadovat sa na tureckom trhu

Tak když se teprve rozhoduje jestli je vůbec prodá tak se to dá pochopit :slight_smile:

1 Like