CZ&SK těžaři sobě :)

urcite po jednej…resp nainstalovat win bez karty a potom po jednej instalovat,restartovat. nech sa vyjadria skusenejsi ale asi… a win zobere 7x gpu?? to si teraz kupoval tie karty? ak to nieje tajomstvo, kde a za kolko, ake to mas?..?

Diky. Karty su starsie, predtym boli na Linuxe. Windows by mal zobrat aj 9 GPU, dosku mam ASUS B250 MINING EXPERT ta zoberie az 19 kariet ale na Win je to uz privela.

teoreticke maximum je momentalne 10x NV + 12xAMD

při jakém poklesu to vypnete ? :slight_smile:

asi je mi to jedno, vydrzim jeste mesic treba

tak, ja si dal hranici 100 dolaru… pokud teda rapidne neklesne hashrate … coz se nestane. Mimochodem videl jsem v akci novy ASIC ANTMINER F3, krasných 1400MH/s ETH

ani mi to nerikej… bych blil. to jjako mame zivorit do cervna nebo co

ted jsi predstav, ze vyrobce na tom uz jede nekdy od ledna … pak to teprve prodaj zakaznikum a to samy s asic na monero a spol. jsem zvedavej, jak moneru po forku klesne hashrate … plnej bazos a sbazar mining rigu za nesmyslny penize a prodejcum, taky nejak nedochazí, že ty karty za tyhle ceny už asi neprodají… no uvidime. Trochu jsem zainvestoval do IPBC - celkem zajimavy projekt. Jinak na NV jedu zase ZEC a VEGY IPBC :slight_smile:

jj videl jsem nejaky graf, kde je neznamy hashrate. celkem husta cast site. ja jsem na chvili presel na zencash, potrebuji nejake nabrabat, ale pak se taky vratim na zec.

tak SUMOkoin se nam uz bude forkovat a monero v patek - doufam, ze to vyjde. Neco s equihashem vite ?

Otázkou je co to udělá s cenou nynějších. Nebo dostaneš nějaké nové mince že držíš staré v nějakém poměru? Já teď Tězim Btg - nějak tomu klesla diff

zadne nove nevzniknou, zatim se cena drzi stejna, ale oproti vcerejsku je 2x vetsi vydelek

Takže tezis sumokoin? Kde případně?

taky jedu sumo … nethash jen 6-8MH/s, alespon je videt kam ty vsechny mince sly :slight_smile:

akorat to algo sebralo cc 30 procent vykonu … ale to je relativni, kdyz to vzalo vsem

A na tom bohemianpool? Já se na něj už v minulosti díval a vcelku nic moc poolhash. Jeden blok za 24h.tak jsem si akorát nastavil miner a víc to neřešil.

ja jedu na fairpoolu …

ja na ty bohemce trefil jeden den plnym vykonem nekolik zelenejch bloku, takze si stezovat nemuzu ( to je vyhoda tech mensich poolu)

cekam co to udela ted s tim monerem

to ja taky, ale diky tomu jejich diff adj… si musime od forku pockat cca 720 bloku, nez se to na hash rate projeví …takze asi az zitra. Ale asi se budeme divit. Staci to SUMO :slight_smile: ten propad je obrovsky.

uz to skace dolu, tak chvilku jedu moneo at se svezu z kopce :slight_smile: 55kH