CZ&SK těžaři sobě :)

přesně tak, nebylo nic hezčího, než před vánoci nají pár zapomenutých ZCL a ZEN, které jsem si o prázdinách jen tak pro čistou spekulaci natěžil. Škoda, že jich nebylo více (hlavně ZCL) :slight_smile:

1 Like

Aj já chci… :smiley: seženeš i mně nějaké prosím?

ale musis HODLovat :slight_smile:

1 Like

koukni co dneska zen provadi …mohl jsem to 3x otocit :slight_smile:

ale to bych musel byt obchodnik a ne miner :slight_smile:

to jsou zase nervy co s tim trhem, ale tak nejak globalne jde vsehcno do prdele

tak ono koukni na akciovy trh … tam je to samy … pri nejhorsim pockame do vanoc :slight_smile:

jo prave jsem myslel ty akcie… mazec

Zdravím všechny! začínám těžit zcash na 6x 1070ti turba kolem 3k sol na 130w, přes miningpoolhub, jedete někdo přes tento pool, nebo využíváte jiný? Jinak s hodnotou kryptoměn zastávám názor nepanikařit a vydržet :slight_smile:

vytaj …ja som na flypool …nazor mas fajn dufam ze nebudes mat slabe ruky :smiley:

taky používám už půl roku flypool…

Já zatím nic v akciích nic nemám, i když jsem si už asi před půl rokem založil účet u FIO Brooker.

V současné době spíš držím hotovost a čekám na příležitost. Mám nejradši nemovitosti, ale trh je teď taky zřejmě na vrcholu tak jako akcie. Spíš přemýšlím o prodeji některých nemovitosti. U jedné by mohl být pěkný zisk 1000% za 5 let, čisté pouze růst ceny nemovitosti, bez započtení inkasovaneho nájmu. No není to ripple :smiley: ale stačí. Super u nemovitosti je lehce získatelna finanční Paka a tím pádem investice s malý množství vlastních prostředků.

Do crypta jsem toho zatím moc nedal a spíš čekám a hraju si.

Jo a já jsem nanopool.

Tězite I něco jiného než zec? Třeba zclassic či zencash nebo bitcoin Gold? Případně kde? Přemýšlím nad přepínáním v době růstu difficult. Včera už zas bylo přes 10m. A payout co sem normálně dělal za 20 hodin teď dělám pomalu přes 30…:frowning: jo a ještě případně jakou wallet na ně používáte? Dik

no nevím jestli se ti uplne prepinani vyplatí … nevím jaký más celkový hashrate, aby to mělo smysl a také pozor na pplns okno :slight_smile:

Jinak těžil jsem v létě na zkoušku zlc a pak trochu zenů… zlc už nemám, jak vyletěly na 100 doláčů, tak jsem si udělal radost. Zeny ještě mám :slight_smile:

Na obojí jsem používal Suprnovu …

PS: teď jednoznačně podporuju ZEC síť … a moje 4 VEGY trápím na Sumokoin, ale jestli to půjde takhle dál se vším na cryptonight, tak je asi přepnu na ETH :slight_smile:

Ahojte Pani, tazim aj ja uz par tyzdnov. O fore som nevedel. dosiel som sem az ked som hladal preco tak rastie difficulty. inak lahkym prepoctom je to vyse 180tisic kariet co sa pridalo poslednych par dni… ze by niekde prislo kopec dodavok?

To asi ne, spíš bych řekl že za to může sám zec. Řekl bych že teď vyrostl mnohem více než ostatní coiny, takže je přesun network hashrate z ostatních na zec. Vždyť normálně se zec prodával za cca 0,044 btc a teď je 0,055. Samozřejmě dobrá nálada na těžení tomu taky přispívá, ale to nebude tak razantní.

to monero me taky pekne se*e udelal jsem pres 100$ denne klidne a ted ani ne polovinu WTF

horsie je ze s kartami je problem so zdrojom tiez. ceny neskutocne. ja tazim ether a zcash zatial. a ten zcash teda spadol riadne o viac ako 25%

… a nic dobre nas necaka, v lete/jeseni, ked budu dostupne nove nVidia karty, zase dramaticky stupne obtiaznost…

na ten SUMOcoin by se mozna vyplatllo udelat nejakej soukr, pool a zkusit “solo” mining

nahrabat to a cekat az to vystreli :money_mouth_face:

volakym prepnutim by som prispel az do toho pojdete…