CZ&SK těžaři sobě :)

jsou to celkem slušné kousky - +120 core, +500 mem

1 Like

Mas to len na test alebo si ich ides nechat ?

Btw, ake wallet a burzy pouzivate ? V historii som videl kraken… + nieco ?

Desku mám asus Z170 pro gaming… od té doby mi to zatím nic nehodilo. Je pravda, ale že jsem to přehodil z linuxu na windowsi. Tak uvidíme.

Btw, máte někdo nastavení (overlock) GPU GTX 1060? 3 i 6 gb? Se s tím docela morduju teď.

mám to pro známeho, ale vzal jsem jich víc, tak vzhledem k docela slušným výsledkům si jich pár nechám. Nicméně stále bezúspěšně shání MSI GAMING 1070ti … nikde nic

ja mam Z170A GaMING m7 MSI, nicmene na linuxu jsem porad. v logu hsem zatim nic moc nenasel, v logu miner vubec nic tam proste na dalsim radku GPU zmizi. To bude nejakej debilni error ovladacu coz me sere protoze ja uz ubral OC jak to slo - trsoku se to zlepsuje, ale dela to stejne.

1060 3G ted budu ladit, ale asi ti zatim nepomuzu, protoze mam zapojenou jen jednu kartu - cekam na risery, na kterych asi tezi nejakej postak na celni poste. kokoti

kazdopadne 1 karta mi jede na 330 stabilne, budu jeste zkouset navysovat

Já mám zkušenosti jen s 3gb verzí - mám jich dva rigy po 5 kartách. Nastavuju je spíše na lepší poměr výkon, spotřeba a tam se mně osvědčilo nastavení mem minus 300, core plus co to dá - většinou kolem 180-220 a pwr nastavit na 68-72W. Zde se dostávám na výkon kolem 275 sols.

looks like gpu2 are stopped. restart attempt

Toto mi hází ten error. Řešení jsem zatím nenašel. Na netu jsem našel že to je něco s overclock nebo drivers. Hází to i v default nastavení a ovladače mám nejnovější. Tězim na EWBF tak zkusím jiný GUI. Někdo nějaký tip?

nebo můžeš zkusit dstm miner … ještě můžeš u EWBF zapnout logování a pak to sem zkus postnout …

me to prave delal ewbf a ted jedu na dstm a je to cim dal tim stejny :smiley:

1 Like

no super… :smiley: ja zkusím šecky minery, co jsou na nanopoolu a uvidíme. Prostě nevím, proč mi to dělá… :frowning: už mě to pěkně štve. Zvlášť, když to nemám doma a pak musím někdy i každé 2 hodiny to jít restartovat…

Edit: hodně lidí píše, že to dělá na nanopoolu, tak zkusím přejít na flypool a uvidíme.

Daj si teamviewer do telefonu + do toho pc a urobis to aj na dialku, ja som uz pri rigu nebol par dni, da sa povedat, ze vsetko robim takto… overclock, settings, pri OC mi to standardne vypadne ale vies resetovat aj gpu samostatne a aj pc … pri rigu som bol naposledy ked nam vypadla elektrika a pc sa nechcel nastartovat (windows a jeho hlaska “Pocitac sa nevypol spravne”

inak, tu hlasku mi pise ked to prezeniem s overclockingom alebo, uz davnejsie, ked som nemal este chladne prostredie pri rigu tak ked siel niekedy vo vyzsich teplotach …

Team viewer mi nepomůže. Ono se to prostě sekne a nemůžu se tam přihlásit. Dělá to i na dalších minerech. Dnes jsem tam strčil druhý disk s Linuxem. Zatím od 10 bez hlášky… Už mě to pěkně štve…
JK v Linuxu nastavíte powerlimit? Core a memory Mám přes coolbits.

power limit se v linuxu nastavuje pres nvidia-smi parametr pl

len take info niekedy grafiky vedia zblbnut pokial nemas na masine napojeny ziaden monitor mozes skusit zohnat jeden z tych dummy plugov co simuluju zapojenie monitoru …

jenomže, já právě ten monitor mám tam zaplý pořád… :frowning: povypínané šecky možné auto uspávadla, apod. šecko vyplý.

Teď mi to jelo celou noc cca 12 hodin bez závady. Příjdu udělam restart a do hodiny mi to udělá třeba 2x… :frowning: už zkouším i starší verze ovladačů… poslední dobou se to sere a sere…

1 Like

ok tak to som strelil vedla skusim este raz pokial mas znizenu max spotrebu pozri sa ci ti nelieta voltage na core …napr ja mam jednu 1060 kde aj ked nastavim 85%TDP (okolo 85W) tak napetie na jadre by sa malo drzat okolo 0.95V lenze neviem preco obcas skoci na 1.075V a kedze Nvidie maju adaptabilny overclock podla voltage tak mi clocking na core letel na 2150 MHz a grafika crashla …toto mi robi len jedna grafika neprisiel som nato ako obmedzit ci opravit bez nejakeho vecsieho zasahu do grafiky tak som upravil takty aby aj ked napetie vyleti tak to necrashne

Tak nechci to zakriknout, ale už mi to jede více než 24 h bez pádu… Stáhl jsem pl na 80w. Sice mi to dává cca 275 sol/s ale jede to… :slight_smile: uvidím po víkendu, budu to zkoušet Este ladit

2 Likes

RACK RIG5 DONE

4 Likes

Moc pekny. Ten monstr chladic na procaku je trochu na nic, ne ? :slight_smile: