CZ&SK těžaři sobě :)

ja jsem taky v pohode, jen mam jeste posledni misto a chci udelat asi jeste jeden… porad vaham… ted mi pomaha, ze se neda nic sehnat :smiley: ale kazdopadne uz stavim tu RACK verzi zatim bez karet

mně se podařilo ještě pár karet sehnat, tak teď na ně netrpělivě čekám a ještě jeden rig pro sebe dám :slight_smile:

Korejci si to nakonec rozmysleli, tak to asi ještě chvilku vydrží …

ja jsem objevil jeste jeden zdroj ale i tak je ta dostupnost nejista a je to skoro o 2tis drazzsi

no pockam, nemam kam spechat ted

myslím si, že při hash rate našich strojů se už čeká docela dobře :slight_smile:

Tak se mi podarilo postavit nový rig se 6x 1080ti. Jede hezky. Nejhorší bylo sehnat karty. Zisk za mesic vypadá zajímavě.

Druhý rig mě teť ale přivádí k otázce jak převádět BTC na CZK ? Zajímá mě to z hlediska platby daní. Zda vybrat z BTC automatu 25000 bez nutnosti prokázat totožnost a nebo použít třeba LocalBitcoins ? Nebo je lepší jiná možnost ?

hosi nemate nejakeho typa na normalne graficke u vas v cz lebo na slovnesku je sucho alebo take ceny ze dovi dopo

to je dost globalni problem :smiley: ja koupil posledni karty v CR vcera :smiley:

ale odkial lebo kukam a vsetko nedostupne alebo take ceny ze to si radsej z dellu kupim priamo

Ahoj … je nějaký rozdíl v tom, jestli těží karty pod jedním programem, nebo když například spustím pro každou kartu jeden těžební program? :slight_smile: - dík

koukám, že dneska to je sešup … za chvilku možná bude karet dost, za dobré ceny a to i na bazaru :slight_smile:

stalo se neco zasadniho ? ja myslim, ze tak rychle nebudou, nekdo uz se delal predobjednavky atd, a podle nejakych indicii to vypada ze budou po polovine unora.

to bylo s nadsázkou k tomu dnešnímu propadu cen po prohlášení PBoC o volání po širším zákazu obchodování s crypto a ICO v Číně.

UQUID

Due to some reasons beyond our control, the uquid card will have to be stopped from 26-01-2018 :

whereby:

  1. You have 10 days to use all the money loaded on the card.

  2. The balance in uquid balance is still safe. If you want to withdraw your balance, please contact us via skype or telegram.

We will update the new uquid card information as soon as possible.

We apologize for the inconvenience.

Best Regards

UQ Team

1 Like

… tuším, že je to asi jedno :slight_smile:

tak záleží na na sw, jak je optimalizovaný a jestli jeho další spuštěná instance neovlivňuje například při hw voláních atp… tu první. Osobně jsem to nezkoušel.

jako rozhodne z toho asi vic nevymlatis asi proto se ptas :slight_smile:

nemate nekdo vyzkousene optimalni nastaveni cor/mem pro GPU0 + GeForce GTX 1060 3GB

diky

… nene, teď neřeším rig, ale čistě pc co mám doma … mám tam místo pro dvě karty, jednu vypínám z těžby, když jdu hrát. Původně jsem to měl přes dva různý start soubory … ale pohodlnější je prostě jednu vypnout a pak zase zapnout, když jdu hrát … proto se ptám :slight_smile:

joo tak to je asi ok uplne, mozna to sezere nejakou pamet ?? nevim ja myslel ze to budes poustet na rigu treba 7x :smiley:

:slight_smile: - nee ale koukám že už druhý den mám mnohem nižší průměrnou těžbu u 1070ti … ještě to nechám den než to začnu řešit … měl jsem 500-505sol … teď je to 470-480sol … možná to jen moc řeším :slight_smile:

… snížil se i příkon ze 135w na 115w