CZ&SK těžaři sobě :)

Zdravím, řeším trošku jiný oříšek … měl jsem v pc gtx 960, ta v pohodě utáhla moje hraní WOT v HD, teď jsem přidal do pc gtx 1070 ti … zapojil monitor, chvilku se kochal jak se těžba krásně rozjela … a říkám si, zahraju WOT, výkon musí stačit … no čekal jsem, že se zpomalí těžba kupříkladu … ale WOt je v podstatě nehratelné … fps dole. Co s tím? Víte někdo? Přece nebudu vypínat těžbu jako dřív s jednou gtx 960 … nejde nějak rozdělit výkon, třeba podle karat a aplikací nebo nevím co dělám špatně? Děkuji za případnou radu - přátelé :slight_smile: - přeji pěkný den.

da sa nastavit nakolko % ti ma vyuzivat kartu pouzival sa na to comand GPU_MAX_ALLOC_PERCENT
neviem ci to stale ide nastavit

… myslíš nastavení mineru? To bych to ale musel nastavovat pokaždé když chci buď výkon ve hře, nebo jen těžit? Mě by klidně i stačilo, kdyby se nahry používala jen ta druhá méně výkonná karta … ale klidně se smířím i s tím, že si miner prostě vezme jen zbytkový výkon, pokud zrovna hraju :slight_smile:

  • vím že tomu asi úplně nerozumím, ale kámoš má gtx 1080ti … hraje v max rozlišení brutal online … a max pociťuje snížení v těžbě, hraní ovlivněno není … takže buď je to brutálním výkonem karty, nebo nevím …
  • ještě jedna věc, když mám přetaktováno na optimální těžbu, není to kontraproduktivní pro herní výkon? To jen bokem … v tuhle chvíli to není můj případ …

takto pokial chces zapnut iba niektore karty tak to dokaze EWBF miner pre Nvidie do sputacieho .bat suboru kde zadavas wallet a server das prikaz --cuda_devices 0 1 2 3 …0 1 2 3 su graficke karty teda ak chces pouzit jednu na hry tak nastvis s parametrom 1 2 3 a graficka karta 0 nebude pouzivana na tazbu …
spravis si dva sputacie subory jeden so vsetkymi grafikami druhy s obmedzenym poctom a len zapinas miner podla toho co potrebujes

pokial chces nastavit nakolko% ma karty vyuzivat tak to sa nastavuje pre vsetky karty sucasne co nieje moc zmysluplne pokial chces obmedzit len jednu kartu koli hram…

ked pises ze mas pretaktovane na max tazbu tak je dost mozne ze ked na tom budes pustat hry tak ti karta bude crashovat koli overclokingu…neviem ako to ma nastavene tvoj kamos ale s niektorymi hrami to ide normalne s niektorymi vobec (osobna skusenost na R9 280x)

1 Like

, děkuji to zní dobře, požívám zec.miner - pokud v tom není nějaký rozdíl, klidně přejdu na ewbf, právě pro výše zmíněné.

  • taktováno nemám na max ale na sol/w … ale to by se vyřešilo těmi dvěma nebo více skripty …
  • kamarád netaktoval vůbec, prostě paří jak a kdy chce bez omezení … takže asi karta dobrá :slight_smile:
  • díky moc za rady, vážím si všech co jsou ochotní, díky a pěkný den

hmm zajimave, chtel jsem to prozkoumat, ale zrovna tam je nejakej mainenance. Zajimalo by me hlavne jak je ta karta dorucena k tobe

to ti dojde postou v obalke … matenance ? mne ta stranka ide normalne

jo stranka jde, ale chtel jsem jako projit ten proces zalozeni karty…

no postou asi jo, i kdyz jsem videl nekde na netu, ze to slo DHL. Ale jestli to bude jako obyc dopis aspon

tak to uz asi len skusit ja chvilku pockam kym sa otrasie ten hunbuk okolo toho ze Visa zrusila zmluvu s Wavecrest vydavatelom kariet a asi to skusim aspon s tou anonymnou do 150 eur

taky bych to zkusil, to za to stoji …

1 Like

Taky vás serou ti vychcanci, kteří si teďka koupili GPU jen proto, aby jí mohli prodat dráž, než v obchodě? :smiley: https://pc.bazos.cz/inzerat/84246616/EVGA-GeForce-GTX-1080Ti-SC2-nova.php

Tenhle úplně ujel https://pc.bazos.cz/inzerat/84246099/Nova-MSI-GeForce-GTX-1080-Ti-GAMING-X-11G.php

to je normalne hlavne u grafik vidia ze alza ich ponuka drazsie tak si nadhodia cenu mna skor vytacaju ty co chcu velke zlavy a ked ich nedostanu tak pisu fejkove hodnotenia a maily plne osocovania a klamstiev

… díky moc, už to jede bez jedné karty … a počítám, že do té, co není zapojena do těžby, zapojím monitor, že? :slight_smile: - už se raději ptám na všechno … dík

1 Like

presne
este si otvor nvidia control panel a pozri na ktoru kartu mas nastaveny sorround and physX …nastav to na tu kde ti ukazuje ze mas monitor

… jojo tam jsem se taky dostal než jsem udělal ty dva spouštěče, dali se nastavit obě karty, ale co mě překvapilo … že automaticky byla nastavená ta horší … teď už je to fuk, stejně ji používám na hry … ale až bude chvilka těším se na herní výkon té nové 1070ti :slight_smile: - dík

1 Like

Počkej, za chvilku bude karet i použitých :slight_smile: Teď do toho Korea hodila vidle, pak se inspirují ostatní a bude vymalováno…

no na to, ze si do toho musel taky vrazit dost penez se mi zdas nejakej klidnej :smiley: :smiley: :smiley:

jednou ta sranda skončit musí, otázkou je kdy a kdo v ní zústane poslední :slight_smile: Naštěstí už mám něco zpátky. Od srpna se už něco nastřádat dalo a základní pravidlo investora v této oblasti jsem taky neporušil… :slight_smile:

no ja si myslim ze ta najviac sranda este ani nezacala, ze to este len pride a tak rychlo neskonci… skoda ze som potreboval asi 3 mesiace nez som sa rozhybal… prastil som do toho poriadne az 9/2017 :confounded::confounded:

ja bych to nevidel tak cerne :slight_smile: