CZ&SK těžaři sobě :)

po kolko ich kupujes? ja dokoncujem jeden s msickami a dalsi pojde asus rog 1070ti

nj. myslim ,ze uz by se snad vyplatilo ve vice lidech mit nejakou mistnost s chlazenim atd.

Není to špatná myšlenka, ale znáš to - víc lidí, víc představ o podmínkách pronájmu … :slight_smile:

6 kousků, tak uvidíme, jak pošlapou … rád bych se dostal přes 500, jestli to bude možný. Už je mám připravený k vyzvednutí, tak zejtra se k tomu snad dostanu a dám vědět, co a jak. Taky mám na poště nový typ riserů :slight_smile: bude to sranda víkend

odkud beres risery? planuju stavet dalsi stroj a temer nikde je nemaji.

to mas ty plochy ? bez kondiku ?

ja je bral vzdycky z USA, takze kde vzi nejaky kvalitni bliz ani nevim :confused:

všechny rigy jsem stavěl na modrých viz obrázek - 006c, bral jsem je většinou od p. Velebného, nebo z ebaye, podle toho, jak jsem na ně spěchal.

teď jsem koupil na zkoušku bílé … bílá i modrá verze má oba regulátory a filtraci, včetně vratné pojistky a diody proti přepólování.

risery_resized

jo tak tymodry mam taky 006c. ted jsem si objednal dalsi

protoze …

20180105_234804

mi jeblo a budu zkouset toto do racku

1 Like

magasoft: to nevypada jako Nvidia :)))

to je domecek pro nvidie :slight_smile:

hlásím, že MSI 1070ti jede na pohodu při 125-130W 510 sols, takže dle očekávání :slight_smile:

upravil jsi nějak takty ? Ja tet zhanim nějakou schopnou 1080ti a nikde nic neni.

jj, trochu jsem to ladil… az to bude finalni, tak to sem dám. Myslím, že za chvilku nekoupíme, krom 1050, vůbec nic :frowning:

ja si dnes vyzvedl 1070ti a zitra k tomu zacnu delat rig.
Myslis, ze to s dostupnosti bude tak zle? ja si myslim, ze max zvednou ceny.

jaky OS pouzivate?
ja ted testuji nvOC od PXA, ktery ma automaticke pretaktovani a nevypada to vubec zle.
Momentalne tezim ZCL.

predpokladam ze jsi koupil MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8G. Kolik mas karet ? Nevite kolik by mela dat 1080ti ? kolem 750 sol ? Tak premyslim zda se to vubec vyplati.

koupil jsem 6 karet… co mám za info, tak to asi zlé bude … 1080ti jsem nikdy ladit nezkoušel, takže musí odpovědět někdo jiný.

Používám Ubuntu … max stabilita, žádné updaty a neplánované restarty, prostě pohoda. Jen to není úplně taková klikačka, jako na win.

Jak to myslíš že to bude zlé ? Koupil jsi 6x MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8G ?

jj, přesně tyto… nebudu to tady rozvádět na fóru.