CZ&SK těžaři sobě :)

ceny vůbec nepadají…je to stejné +/- 100 kč jako před měsícem… Povánoční výprodej a Black friday je naprostý nesmysl, který má nalákat kupující. Na alze jsem za poslední měsíc koupil 2x GTX 1060 3G za víceméně stejnou cenu.

1 Like

joo tuhle jsem chtel taky koupit jen se mi to neveslo do kontrukce - je to o par milimetru delsi nez ASUS rog STRIX :smiley:

preferuju obecne ASUS ROG STRIX protoze maj 3 velky vetraky a chladi to podle me vyborne.

Myslite konkretne tuto grafiku ?

Muzete pripadne doporucit nejake 1080ti ? Chci poskladat nekolik novych mašinek a nevim zda nekolik 1070ti a nebo 1080ti.

Tak zacnu jinak :slight_smile:
postavil jsem rig s sesti GTX 1080. A jen by mne zajimalo na jaky maximalni vykon se daji poladit.
Tezim na linuxu (nvOC 19 1.4) a karty davaji prumerne 530 Sol/s pri 160W s EWBF minerem, ktery je v nvOCu
A jen premyslim, zda druhou masinu postavit s 1070ti nebo take 1080.
Co tak procitam vsechno mozne lidi preferuji 1070ti.

Take by me zajimalo zda 1070ti nebo 1080 nebo 1080ti. Pripada mi ale ze je jedno zda 1070ti nebo 1080ti protoze spotreba je vyssi ale je i vyssi hashrate u 1080ti.

GTX1080 mi zere 200W na 540sol. Coz je ten nejvetsi zrout co mam. Nutno rict, ze jsem nikdy zase moc casu tomu ladeni spotreba/vykon moc nevenoval - na to se chystam az ted.

1070ti je proste lepsi nez vzit 1070 a jak jsem rekl, kdybych z toho chtel vymlatit co nejvic a jemi jedno kolik to zere dam tam 1080 nebo ti, ale zase uz musis resit poradne zdroje atd. Tak je asi 1070ti njelepsi na pomer cena vykon… muj pocit. Ja uz nic stavet nechtel, ale jak to tu tak ctu tak me provokujete :smiley: :smiley:

Tak ja mam jeden rig se 6 kartama R9 280x. Kdybych je vymenil za 1080ti tak by spotreba zustala cca stejna ale bylo by vice sol.

pridej ZCL :smiley: ted mozna ma cenu jit stesticku naproti s velkym vykonem

a má ZCL perspektivu? Já věřím pouze Zcash, tak bych si asi ostatníma equihash měnama nemotal hlavu, nemají ani moc dotažené peněženky atd… (i když bychom s tím malým výkonem v poolu zmákli více bloků).
Štěstíčko na zdolání ZCASH bloku potřebujeme i tak. :slight_smile:
Vlastními silami navýšujeme hash rate jen pomalu…něco málo objednané z číny a podobně. A lidé, kteří se k nám připojují, tak těží jen na nějakých CPU kolem 10 sol/s :smiley:

ono to bude asi jen docasnej boom, za chvilku to bude tezit kazdej a diif pujde do pryc. perspektivu asi nema vubec ale ma dobrej profit ted :smiley:

1 Like

Už jsem to jsem dával několikrát, ale 1080 mně dělá toto …:

a to podstatně, ale zase musíš započítat investici do nového hw :slight_smile:

shit 140W ??? kurva drat… co to je za typ ?

Take by me zajimalo zda 1070ti nebo 1080 nebo 1080ti. Pripada mi ale ze je jedno zda 1070ti nebo 1080ti protoze spotreba je vyssi ale je i vyssi hashrate u 1080ti.

Já osobně bych asi volil univerzální variantu s 1070ti. 1080 není špatná volba, ale na některé algoritmy, které převážně profitují z rychlosti paměťového subsystému se nehodí - viz špatné výsledky v ETH

Sám jsem teď stavěl 3 rigy každý 6x1070 MSI X, ale možná bych další udělal s 1070ti :slight_smile:

Gigabyte AORUS 11Gbps … Rev.1.1, Rev 2.0 nebrat :slight_smile:

tak to me poser teda… ja mam teda

GIGABYTE GeForce GTX 1080 WindForce

ale asi musim jeste zkusit poladit taktovano atd teda

… tak jsem objednal do pc 1x msi gtx 1070ti gaming 8g a 1x evga 1070ti ftw2 icx … plus evga zdroj. Podle toho, jak me to s nimi pujde, koncem ledna na nektere z nich postavim rig … sice vubec nevim jak, ale je to pro me vyzva a krok do tmy :slight_smile:

hlavne to neodkur :smiley: neni to hezkej pohled na cmoudici RIG :smiley:

Tak to je hodne dobre pri 140W 540Sol/s. Projizdim tve stare prispevky, ale nikde nemuzu narazit jake nastaveni a pretaktovani na te karte mas aby davala takove vysledky.
Podelis se o info?

Dik